Новини

Новини організації, ділові новини та події

Вдбулась зустріч бізнес активу ФРУ з керівництвом департаменту безпеки і оборони Мінекономіки з обговорення питань застосування нового порядку бронювання та критеріїв належності підприємств до критично важливих для економіки в цілях бронювання. У ній взяли участь близько 140 представників компаній та об'єднань, що є членами ФРУ.

Під час спеціальної сесії комітету, присвяченої Україні, голова Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС, директор департаменту конкурентоспроможності бізнесу Федерації роботодавців Олександр Яворський висловив вдячність європейським партнерам за підтримку нашої країни, українських соціальних партнерів та громадянського суспільства.

Федерація роботодавців України спільно з Освітнім центром економіки землі Мекленбург-Передня Померанія продовжує серію вебінарів за напрямком «Професійне навчання та розвиток людського капіталу» 

Завершуємо дуже плідний тиждень. В офісі МОП у Центральній і Східній Європі в Будапешті зустрілися з нашими давніми друзями та партнерами з Міжнародної організації праці - International Labour Organization.

Сьогодні Урядом прийнято новий Порядок бронювання військовозобов'язаних працівників та Критерії визначення підприємств, які є критично важливими для функціонування економіки в цілях бронювання.

Федерація роботодавців України спільно з EU4Skills та job-порталом GRC.UA протягом вересня-листопада 2022 року провели опитування підприємств, бізнесу щодо наявного дефіциту кваліфікованого персоналу, актуальних вакансій та проблем, потреб у навчанні та співпраці з закладами освіти.

Відбулася онлайн презентація результатів першого партнерського дослідження актуальних потреб ринку праці в військовий час в галузі «Торгівля (ритейл)».