Новини

Новини організації, ділові новини та події

Законопроект №5600 - це зашморг для українського бізнесу і його прийняття у поточному вигляді завдасть шкоди окремим галузям та економіці в цілому. Коментар гендиректора ФРУ Руслан Іллічов.

В Україні розпочнуть визнавати результати неформального та інформального (самоосвіта) навчання і на їх базі присвоювати професійні кваліфікації. Роботодавці давно цього прагнули.

Учора разом із нашими колегами з профспілок, Уряду, експертами з інших країн під час Міжнародної конференції «Подальший розвиток соціального діалогу як ключовий елемент європейської інтеграції України» говорили про соціальний діалог.

Роботодавці обурені оприлюдненими намірами щодо прийняття проекту Закону №5600 у другому читанні за скороченою процедурою, яка не передбачена Регламентом Верховної Ради України.

"Ми зацікавлені, щоб усі наші членські організації, компанії, що входять до Федерації роботодавців України, мали стабільні замовлення, були конкурентними, зростали і забезпечували роботою українців.

Аналітичний центр економіко-правових досліджень та прогнозування Федерації роботодавців України продовжує тримати руку на пульсі ситуації в сегменті РДН в ОЕС України.

Зроблено новий крок до сучасного ринку праці в Україні, який відповідатиме потребам роботодавців.

Постійний контакт ФРУ з промисловими підприємствами фіналізується в дослідженні Індексу впевненості бізнесу. Його результати Федерація використовує при підготовці Рекомендацій роботодавців для Уряду.

Сьогоднішній день провели в Миколаєві з нашим другом та колегою, Головою правління Миколаївської обласної організації роботодавців «Промисловці та підприємці Миколаївщини», членом Президії Ради ФРУ Сергієм Сипком.

Разом із нашими колегами з Кіровоградщини та Сумщини, представниками профспілок, керівництвом Черкас та області взяли участь у Конференції Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців. Зустрілися на Автоскладальному заводі №2 корпорації «Богдан - Моторс».