Новини

Новини організації, ділові новини та події

29 липня 2021 року о 2 годині третій енергоблок Южно-Української АЕС відімкнено від енергомережі для виконання поточного ремонту. У його перебігу буде здійснене гідроочищення теплообмінного обладнання.

Федерація роботодавців України запрошує взяти участь у зустрічі з керівництвом Експортно-кредитного агентства (ЕКА).

Український бізнес більш ніж будь-хто зацікавлений у екомодернізації виробництва. Адже промисловці добре розуміють світові тренди в плані кліматичної нейтральності та той факт, що за вуглецевий слід необхідно буде платити.

Аналітичний центр економіко-правових досліджень та прогнозування Федерації роботодавців України продовжує тримати руку на пульсі ситуації в сегменті РДН в ОЕС України.

У більшості розвинених країн світу цьогоріч прискорюється економічний розвиток. Значною мірою цьому сприяють додаткові стимулюючі бюджетні програми, насамперед, у США. Держави вживають безпрецедентних заходів із монетарного стимулювання своїх економік.

22 липня відбулось чергове засідання Комітету екології та розвитку зеленої економіки Федерації роботодавців України, на якому обговорювались результати розгляду Верховною Радою України на позачерговому засіданні низки законопроєктів у сфері охорони навколишнього природного середовища, скорочення викидів забруднюючих речовин тощо.

21 липня представники Спільного представницького органу роботодавців на національному рівні, який представляє позицію роботодавців у відносинах  з державою та бере активну участь у формуванні державної економічної політики, зібралися, щоб обговорити підсумки першого півріччя та визначити нові пріоритети роботи.

Під час круглого столу «На шляху до вуглецевої нейтральності України: удосконалення підходів до оподаткування викидів вуглецю», яке відбулося 21 липня, було представлене якісне дослідження стосовно поточних процесів , що відбуваються в Україні стосовно збільшення податку на викиди двоокису вуглецю.

Аналітичний центр економіко-правових досліджень та прогнозування Федерації роботодавців України продовжує тримати руку на пульсі ситуації в сегменті РДН в ОЕС України.