Організація

Миколаївська обласна організація роботодавців «Промисловці та підприємці Миколаївщини»

 

Історія створення

Миколаївська обласна організація роботодавців «Промисловці та підприємці Миколаївщини» створена та зареєстрована у 2002 році. Організація є засновником та членом Федерації роботодавців України, та відповідно до вимог Податкового кодексу є неприбутковою.

У 2011 році організація роботодавців відповідно до вимог Закону України “Про соціальний діалог в Україні» отримала статус репрезентативної організації роботодавців, що надає право брати участь у колективних переговорах з укладання територіальної угоди з соціально-економічних питань, делегувати представників до органів соціального діалогу на обласному рівні та брати участь в їх роботі. В 2016 році організацію визнано такою, що підтвердила репрезентативність на територіальному рівні.

В 2017 році укладено Угоду між облдержадміністрацією, обласною організацією роботодавців і обласною радою профспілок з регулювання соціально-економічних питань на 2017-2020 роки. Створена на паритетних засадах обласна тристороння соціально-економічна рада, до складу якої входять представники відповідно трьох сторін: облдержадміністрація, обласна рада профспілок, організація роботодавців.

Представники роботодавців – членів організації представляють та захищають інтереси членів організації в багатьох колегіальних та консультативно-дорадчих органів.

Членами організації є 37 провідних підприємств та установ машинобудування, енергетики, металургії, сільського господарства та переробки сільськогосподарської продукції, легкої промисловості, транспорту, будівництва, ЖКГ, освіти, науки та інші.

Загальна чисельність працівників, які працюють на підприємствах-членах організації складає близько 28 тис. осіб.