Новини

Новини організації, ділові новини та події

21 червня ц.р. Урядом прийнято новий Порядок надання допомоги по частковому безробіттю. Це одна з найважливіших активних програм зайнятості для роботодавців особливо в умовах воєнного стану, втрати та значного пошкодження майна, що використовувалось при здійсненні господарської діяльності, втрати контрагентів та замовлень, логістичних маршрутів та зв’язків, неможливості вчасної сплати податків та виплати заробітної плати, недопущення втрати кадрового кваліфікованого персоналу.

Запрошуємо членів ФРУ на вебінар «Фіксація та компенсація збитків, завданих бізнесу військовою агресією росії в сьогоденних реаліях, - mission (im)-possible?»

Сьогодні Верховна Рада прийняла  урядовий проект Закону № 7418 від 30.05.2022 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо перегляду окремих пільг з оподаткування», яким пропонувалось відновити оподаткування, що було скасовано Законом № 2142 для товарів, які ввозяться платниками єдиного податку першої, другої та третьої групи, для підприємств, що не сплачують ввізне мито, для транспортних засобів, що ввозяться громадянами тощо.
 
ФРУ неодноразово зверталась до Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики та Кабміну, наполягаючи на необхідності відновлення ПДВ та ввізного мита на імпортні товари.