Новини

Новини організації, ділові новини та події

Взяли участь у роботі Європейського економічного та соціального комітету

Під час спеціальної сесії комітету, присвяченої Україні, голова Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС, директор департаменту конкурентоспроможності бізнесу Федерації роботодавців Олександр Яворський висловив вдячність європейським партнерам за підтримку нашої країни, українських соціальних партнерів та громадянського суспільства.

Він поінформував про зусилля українських роботодавців щодо підтримки Збройних Сил України, її економічного фронту, громадян, реалізації гуманітарних проектів підтримки соціального діалогу в Україні та участі у заходах й ініціативах, пов’язаних з європейською інтеграцією України.

0003 1

В рамках дискусій під час засідання з європейськими колегами наголосили на необхідності посилення інституційної участі соціальних партнерів і організованого громадянського суспільства як в Україні, так і в ЄС, у формуванні угоди і переговорному процесі щодо приєднання України до Європейського Союзу.

Визначено пріоритетні напрямки співпраці у сферах допомоги з боку ЄС та посилення впливу соціальних партнерів і громадянського суспільства на процеси відбудови України:

залучення ресурсів, можливостей і трудового потенціалу національної економіки до реалізації проектів відбудови країни, які будуть підтримуватися ЄС;

локалізація виробництва гуманітарної допомоги Україні та необхідних для її відбудови речей на українських підприємствах;

активна залученість соціальних партнерів до розробки національних і регіональних ініціатив та проектів економічного відновлення України;

підтримка залучення інвестицій у розвиток переробної промисловості та створення нових робочих місць.

Довідково

Європейський соціально-економічний комітет дорадчий орган Європейського Союзу. ЄЕСК створено 1958 року згідно з Договором про заснування Європейської Спільноти, щоб забезпечити представництво інтересів різних економічних і соціальних груп – роботодавців, профспілок і представників різних груп інтересів. Комітет представляє їхню позицію та відстоює їхні інтереси в діалозі з Європейською Комісією, Радою Європейського Союзу та Європейським Парламентом.

0002 1