Новини

Новини організації, ділові новини та події

Економічні програми та інструменти для розвитку власного виробництва гарантують повернення українців із-за кордону

Голова Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник та заступник Голови Ради ФРУ Сергій Біленький зустрілися з Головою Комітету ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галиною Третьяковою та Головою Національної служби посередництва і примирення Дмитром Кухнюком.

Говорили про те, що зайнятість населення сьогодні та у період післявоєнного відновлення країни є нашим спільним ключовим пріоритетом. Зазначили, що бачимо його реалізацію через інструменти локалізації виробництва в Україні, більшість товарів, які будуть необхідні для відбудови України, мають вироблятися в нашій країни, українськими руками на українських підприємствах.

Саме економічні програми та інструменти для розвитку власного виробництва, створення нових робочих місць гарантують повернення наших людей додому із-за кордону та гідну роботу й заробітну плату для захисників України, що повертатимуться до мирного життя після нашої Перемоги.

Обговорили необхідність важливих реформ у сфері соціально-трудових відносин.

У тому числі пенсійну реформу, працевлаштування осіб з інвалідністю, реформу професійно-технічної освіти, розвитку національної системи кваліфікацій, підтвердження кваліфікацій (кваліфікаційних центрів), освіти дорослих та підготовку нової редакції Закону про колективні трудові спори, розвиток соціального діалогу.

Домовилися про напрямки найближчої співпраці.