Новини

Новини організації, ділові новини та події

АНОНС! Зустріч ділових кіл Миколаївської області та Литовської республіки

До відома суб’єктів господарювання Миколаївської області. Зустріч ділових кіл Миколаївської області та Литовської республіки.

Інформуємо, що у вересні 2021 року, під час відкриття Почесного консульства Литовської республіки у місті Миколаєві, Миколаївська обласна організація роботодавців «Промисловці та підприємці Миколаївщини» планує проведення спільної зустрічі ділових кіл Миколаївської області та Литовської республіки щодо подальшого розвитку взаємовідносин, за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Литовської республіки в Україні ВАЛЬДЕМАРАСА САРАПАНІСА та Комерційного аташе Литовської республіки в Україні СЄРГЄЮСА ТІХОМІРОВАСА.

На зустріч будуть запрошені власники компаній Литви, сфери діяльності яких є привабливими для розвитку Вашого бізнесу.

У разі зацікавленості в проведені зазначених зустрічей, просимо поінформувати  до 10 серпня 2021 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. щодо цікавих для Вас напрямків діяльності для налагодження нових контактів з компаніями Литовської республіки. Телефон для довідок (0512) 37-28-26.